Oval Işın Perdesi —— Güvenliğiniz Bizim İçin Önemlidir Güvenliğiniz için kabin içi oval ışın perdesi ile daha güvenli bir seyir sunarken, izin verilen hızın üzerine çıkmasına ve halat kopmalarına karşı mekanik bir dizi fren mekanizması geliştirilmiştir. Ultra sessiz çalışması için özel malzemelerden tasarlanan Tubelift bekleme modunda 48db ölçülen ortam sesi, çalışma modunda 58 db ile harhangi bir elektrikli ev aletinden daha az gürültü oluşturmaktadır.

TÜP ASANSÖR İLE IŞIĞINIZ ASLA KESİLMEZ

Evlerinizin yer ve duvar döşemelerine uygun birçok renk seçeneği mevcuttur. UV ışınlarına ve sararmaya dirençli polyester bazlı dış cephe boyaları, metal yüzeyler üzerinde olan esnemelerde çatlama ve buna bağlı korozyon oluşumunu engeller. %92 ışık geçirgenliği ile optimum ışık yayılımı sağlar.

  • Kabin İçi Oval Işın Perdesi
  • Otomatik Kurtarma Sistemi
  • Fuji İnvertör Sürüş Sistemi
  • Siemens Motor
  • İtalyan Transmisyon

Akrilik camlar normal camlara göre 200 kat daha güçlüdür. Alev almama özelliği, yüksek UV direnci ve zorlu hava koşullarına dayanımı sayesinde dış mekanlar için mükemmel bir malzemedir.

Elektrik kesintilerinde manüel el ile kurtarma sistemi veya otomatik devreye giren akülü UPS sistemi sizi asla kat arasında bırakmaz.

Soft kalkış ve duruş konforu sunan invertör sistemi karbon ayak izinizi ve elektrik sarfiyatınızı da düşürür. Kuyu dibi çukuru ve inşaat maliyeti oluşturmayan Tubelift yerden yüksekliği sadece 10 cm’dir. Mevcut beton veya ahşap zemin üzerine de kurulabilir.

Krom kaplamaları güçlü modern çizgileri ile ev ve işyerlerinize farklı bir görünüm katar.

Makine dairesi kuyu çukuru ve asansör boşluğu ihtiyacı olmayan Devas Tube kendi modüler yapısı ve her ölçüde üretilebilen esnek tasarımı ile en küçük asansör modelidir. Tubelift diğer tüm halat ile çalışan asansörler de olduğu gibi halat kopmalarına karşı paraşüt fren ile dizayn edilmiştir. Aynı zamanda bu fren sistemi asansörün normal hızının üzerine çıkmasını da önler.

TUBELIFT OVAL EV ASANSÖRÜ

  • 0,15m/sn Hız
  • 500 Kg Max Taşıma Kapasitesi
  • 10 cm Kuyu Dibi

Yumuşak kalkış ve duruş özelliği, ithal motoru ve ultra sessiz bir sürüş ile gece gündüz güven içerisinde kullanabilirsiniz. Otomatik ve manüel kurtarma sistemlerine sahip olan Tube, tamamen otomatik olup bir düğmeye dokunarak hareket eder. İthal motor ve sürüş sistemi, İtalyan malı elektronik kontrollü emniyet kilit aksamları ile güvenli asansörlerdir.

Ürünlerimiz evinizden taşınmanız durumunda çelik konstrüksiyon asansör kuleleri uzatılabilir kısaltılabilir veya durak ilavesi yapılabilir. Mükemmel bir ev asansörü olan Tube, panoramik cam veya şeffaf kırılmaz fiber karbon kaplaması, aydınlık ve refah alanlar sunar.

Devas TUBE tüp asansörü yeni ev sahibi olan veya evlerini yenilemek isteyenlerin aklındaki inşaat maliyeti, ruhsat veya kuyu çukuru sorunlarını yuvarlak yapısı ve 5 cm kabin kalınlığı ile spiral şeklindeki merdiven boşluklarına, yapılarınızın dekorasyon stilini bozmadan monte edilir. Yuvarlak şeffaf kaplamaları, oval saydam kapısı, yuvarlak kabini ve ahşap kabin tabanı ile tarzınızı yansıtan şahane bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Similar Posts