Yaşlı veya merdiven çıkmakta zorlanan bireyler için tasarlanmış engelli merdiven asansörlerini, evinizin içinde kullanabileceğiniz gibi evinizin dışında da kullanabilirsiniz.Oturma genişliği & 560 mm Aşırı kilolu veya protez kullanan kullanıcılar için 460 mm, 515 mm ve 560 mm koltuk içi oturma genişliği ile rahat bir kullanım imkanı sunar.

Düz ve döner merdiven asansörleri

Her adımda & Özgürlük
Uzaktan kumandaları sayesinde asansörü kullanabilmeniz için yanında olmanıza gerek kalmaz. Evde daha çok kişinin koltuk asansörünü kullanmasına imkan sağlar.Tüm seyir boyunca ray üzerinde bulunan bakır bara üzerinden sarj olan düz tip koltuklu merdiven asansörlerimiz 25 metreye kadar kullanılır.

  • < 10 SAAT HIZLI ŞARJ
  • + 25 METRE SEYİR MESAFESİ
  • 125 KG KAPASİTE
  • 6 CM/SN SEYİR HIZI

Oturma genişliği & 560 mm
Aşırı kilolu veya protez kullanan kullanıcılar için 460 mm, 515 mm ve 560 mm koltuk içi oturma genişliği ile rahat bir kullanım imkanı sunar.

Yer kaplamaz & 650 mm
Özellikle dar merdivenler için tasarlanmış koltuk asansörü merdiven üzerinde kullanırken sadece 650 mm kapladığı alan ile en küçük merdiven asansörüdür.

Her türlü mimari engellerin
fazlasıyla üstesinden gelir
Handicare merdiven asansörü evinizde güvenliği ve bağımsızlığı sağlamak için en ideal çözümdür.

Devas Yaşlı Merdiven Asansörleri

Engelliler ve yaşlılar için günlük hayatı kolaylaştırmaya kararlıyız.
Normal bir yaşam sürmeleri için kendi şartlarını ve onlara yardım eden insanların da güvenliği ve bağımsızlığını sağlamak için ideal çözümdür.

Merdiven asansörü Ölçüleri

  • Çift Motor Teknolojisi
  • 5 yıl motor garantisi
  • 2×150 toplam 300 Watt Motor

Engelli merdiven asansörleri villa, yazlık veya dublex dairelerinizin içerisinde merdiven basamakları üzerinde çalışmaktadır. Yapısal bir değişiklik olmadan 75 mm çapındaki boru şeklindeki rayın, ray tutucu konsollar tarafından basamaklar üzerine plastik dübel ve civatalar ile sabitlenmesi ve genel temizliğin yapılması ile tamamlanır.

Tek raylı Yaşlılar için koltuk tipi merdiven asansörleri.
Düz koltuklu merdiven asansörü, tek bir düzlem üzerinde başlayıp ara sahanlık veya sağ sola dönüşü bulunmayan merdiven basamaklarında kullanılır.

Hareket kabiliyetinizi iyileştirir
Dönemeçli merdiven asansörleri ise basamak tiplerine göre ∩, L gibi şekillerde 70° ye kadar tırmanma yeteneğine sahiptir. İç mekan veya dış mekan uygulamaları için uygundur.

Similar Posts